Proč značka be Chic!

Buď taková, jaká zrovna teď chceš být. Buď šik!

Jak už sama značka napovídá, pokud chcete být šik každý den, Vaše volba je jasná - be Chic!
Kvalitní štětce a dekorativní kosmetika české značky be Chic! 

Kosmetické štětce byly speciálně vyvinuty k dokonalému líčení celé tváře, k nanášení pudrů a make-upů a pro doladění rtěnek, lesků, očních stínů i k úpravě obočí. Bezchybný make-up vždy vyžaduje preciznost v nanášení a tu \ám štětce be Chic! dopřejí. 

Dekorativní kosmetika byla specificky vytvořena těmi nejpoužívanějšími barvami k bezchybnému líčení celé tváře, rtů, očních stínů i k úpravě obočí.  Síla pigmentů je od nejsytějších po nejjemnější. Perfektní líčení pokaždé vyžaduje kvalitu a rozmanitost, kterou vám značka be Chic! zajistí. 


Dollarphotoclub_59226119_small_1  

Nabídku značky be Chic! tvoří ucelená řada dekorativní kosmetiky a kosmetických štětců pro jakýkoliv typ líčení. Produkty jsou ideální pro nanášení pudrových produktů, tvářenek, bronzerů, korektorů, rtěnek a očních stínů.           

 Dollarphotoclub_80867512_small Dollarphotoclub_81068181_small

K výrobě štětců je použit především nejkvalitnější přírodní vlas. Tento materiál jsme zvolili nejen kvůli jeho perfektním vlastnostem, ale také tím chceme aktivně podpořit chov zvířat v přirozeném prostředí a na pastvách. Myslíme také na alergiky, v nabídce máme štětce z jemného syntetického - nylonového vlákna.

Vlákna ve štětcích be Chic! jsou kvalitní a vesměs čistě přírodní, proto je nutné k jejich udržování přistupovat s náležitou péčí.

Štětce jsou díky správné péči odolnější a lépe se s nimi pracuje. K ošetření stačí jemný dětský šampón a vlažná tekoucí voda. Doporučujeme provést řádnou očistu štětců min. 1x za 14 dní, nejlépe ale po každém použití. Je vhodné také použít dezinfekční sprej.

POKUD JEŠTĚ NEVLASTNÍTE PŘÍRODNÍ KOSMETICKÉ ŠTĚTCE ZNAČKY BE CHIC!, ROZHODNĚ S JEJICH KOUPÍ NEVÁHEJTE. VAŠE LÍČENÍ BUDE DÍKY NIM O MNOHO SNADNĚJŠÍ.

Být šik je tak jednoduché. Kosmetické štětce najdeš zde!
 

Navíc jsme schopni zajistit výrobu dekorativní kosmetiky či kosmetických štětců i pro Vaši privátní značku. Neváhejte se na nás v tomto směru obrátit prostřednictvím e-mailu: marketing-obchod@be-chic.cz nebo na čísle +420 777 556 177.  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.