O nás

Naše značka be Chic! je na trhu od roku 2011. Od začátku bylo naším cílem vytvořit, spolu s přední českou vizážistkou, vlastní profesionální řadu dekorativní kosmetiky, což se nám povedlo. Po dlouhém hledání a zkoušení jsme si sami našli výrobce, vybrali a otestovali barvy, materiály a suroviny a zaměřili se na ucelené řady kvalitních líčidel, stínů, dekorativních produktů a kosmetických štětců.

Česká značka be Chic! je tu jen pro vás a váš krásný vzhled.

Dollarphotoclub_57873704_small

Postupem času a s přílivem konkurence ze zahraničí jsme museli řešit, kam dál značku posunout a co naše zákaznice nejvíce ocení, co jim na trhu chybí. V tu chvíli jste nás inspirovaly hlavně vy, naše klientky, když jste nás žádaly o více produktů z řady kosmetických štětců, u kterých jste oceňovaly hlavně kvalitu přírodních materiálů a rozumnou cenu.

I když se může zdát, že kosmetických štětců je na našem trhu dost, rozhodli jsme se vyjít vám vstříc a zaměřili jsme se na zcela nové produkty, které splňují přísná kritéria kvality, funkčnosti a vzhledu, ale zároveň jsou i cenově dostupné.


Dovolte tedy, abychom vám touto cestou představili a nabídli kvalitní kosmetické štětce značky be Chic!
- přírodní vlákno ve své nejlepší podobě a funkčnosti.

Dollarphotoclub_57873709_small

V současné době je naším cílem nejen zajištění výroby a prodej kvalitních klasických štětců a štětců ovlivněných moderními trendy, ale spolu s odborníky a profesionály z oboru pro vás neustále vyvíjíme lepší a účinnější dekorativní produkty.

Každý náš kosmetický štětec je vyroben z kvalitního materiálu, který přináší hned několik výhod:

  • se štětci se pracuje dobře a jednoduše
  • vlákno si při správné péči udrží svou hustotu a jakost
  • štětce nemění svůj tvar a neztrácejí na objemuČeská značka be Chic! Buď šik v každé situaci.

Můžete používat tu nejkvalitnější a nejdražší kosmetiku, ale bez kvalitních štětců požadovaného výsledku nikdy nemůžete dosáhnout.

Dollarphotoclub_81094340_small

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.